Sprawdź jak działa ..

Firmy i osoby fizyczne ( do 5 stanowisk ), zainteresowane ochroną użytkowników swoich komputerów osobistych przed treściami pornograficznymi, mogą w chwili obecnej, bezpłatnie, przez okres jednego miesiąca od chwili zgłoszenia, wykorzystywać do tego celu systemu xTerminator. W celu uzyskania możliwości ochrony, prosimy o przesłanie email'a na adres biura. W treści emaila prosimy podać adres IP ( publiczny ) który powinien zostać zaakceptowany przez serwer xTerminator. W przypadku korzystania z Neostrady lub usług o podobnym charakterze,  prosimy podać proponowany przez Państwa login dla serwera (nazwę użytkownika). W odpowiedzi prześlemy sposób podłączenia komputerów do serwera xTerminator. W wielu przypadkach wystarczy odpowiednia konfiguracja przeglądarki internetowej - sprawdź tutaj. 

Jesteśmy przekonani, że oferowana usługa spotka się z Państwa zainteresowaniem a jakość filtracji ( nawet w wersji demonstracyjnej ) zaspokoi Państwa potrzeby.

Funkcjonowanie wersji demonstracyjnej systemu, w podstawowej konfiguracji można sprawdzić tutaj. Objaśnienie sposobu funkcjonowania strony testowej zamieszczone jest w tej legendzie.

Wersja demonstracyjna, ze względu na sposób wyświetlania analizowanej strony przez skrypty, w cześci przypadków wprowadzonych www nie odwzorowuje w 100 % zachowania filtra treści. Zainteresowane osoby i firmy prosimy o kontakt za pośrednictwem e-mail.

Szukaj na witrynie