Media Społecznościowe a technologia GuardLogic

GuardLogic rozwiązał problem kontrowersyjnych treści publikowanych na bardzo popularnych ostatnio portalach mediów społecznościowych. 

Treści, które nie powinny się na nich znajdować nie ograniczone są wyłącznie do materiałów dla dorosłych, nieodpowiednich dla młodzieży gier, narkotyków, alkoholu, przemocy i instrukcji terrorystycznych czy też materiałów pedofilskich.

Wszystkie wymienione powyżej treści, od chwili kiedy media społecznościowe zyskały na popularności często umieszczane są na wspomnianych portalach.

GuardLogic filtruje zawartość stron Internetowych nie tylko w sposób tradycyjny - oparty o listy adresów. Wdrożone rozwiązania techniczne, oparte o inteligentne rozpoznawanie obrazów, pozwala filtrować treści nie posiadające kontrowersyjnych opisów. 

Wdrożona technologia analizy obrazów i treści, oparta o techniki "sztucznej inteligencji" (machine learning) pracuje w sposób efektywny obliczeniowo i z zadowalającą dokładnością ( potwierdzone przez niezależne podmioty testujące).

Posiada możliwość blokowania treści nie tylko pochodzących z sieci zewnętrznej lecz również przesyłanych w sieci wewnętrznej w tym jako załączniki poczty elektronicznej.  

Sprawdź rozwiązania Guardlogic, wejdź na stronę http://www.guard-logic.com

Szukaj na witrynie